Odabrani udžbenici i drugi nastavni materijali za OŠ Nikole Hribara PDF Ispis

Sukladno članku 10. st. 6. i članku 16. st. 6. Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima objavljujemo popis svih obrazovnih materijala za šk. god. 2019./ 2020.

Odabrani udžbenici i drugi nastavni materijali za OŠ Nikole Hribara

Sanacija krovišta PŠ Lomnica PDF Ispis

Krov na osnovnoj školi u Lomnici, koji je uništen uslijed stalnih preleta aviona na koridoru prema Zračnoj luci (a podsjetimo kako je jednom prilikom prelet i srušio crijep s krova) polako se obnavlja. Upravo ovih dana, dok djeca odmaraju na praznicima, traju radovi na popravku krova na školi. “Više se neće događati da preleti zrakoplova ugrožavaju sigurnost školaraca”, poručio je i gradonačelnik Dražen Barišić na svom Facebooku.

Stalni preleti aviona na putu prema Zračnoj luci svakodnevica su u Lomnici, no jednako tako, osim buke, ostavljaju za sobom i drugu štetu. O toj su problematici gradski čelnici već razgovarali s nadležnim institucijama, koje su zatražili da revidiraju pravilnike.

Preuzeto sa: www.kronikevg.hr

Energetska obnova OŠ Nikole Hribara PDF Ispis

Dragi učenici, roditelji i učitelji,

počela je obnova naše škole. Projekt energetske obnove vrijedan je više od 22 milijuna kuna. Financirao ga je Grad Velika Gorica i Europski fond za regionalni razvoj. U sklopu projekta napravit će se nova fasada, rekonstruirat će se krovište, mijenjat će se stolarija te će se obnoviti sportska dvorana. U svakoj učionici bit će postavljen rekuperator zraka. Vjerujemo kako će veći radovi biti gotovi do početka nove školske godine te da ćemo u devetom mjesecu ući u obnovljenu i modernu školu. Preostali radovi će se vjerojatno odvijati i u devetom mjesecu. Iako radovi neće ometati nastavni proces, trebat će nam svima malo strpljenja do završetka radova.

Veselimo se obnovi naše škole.

Ravnatelj: Stjepan Maravić, prof.

Naši najbolji osmaši PDF Ispis

U školskoj godini 2018./2019. razredna vijeća su za najbolje osmaše I.turnusa izglasala razred 8.B (razrednica: Marjana Kuliš) i učenika Franju Ksavera Jaroša (8.B).

Za II.turnus razred 8.D (razrednica: Višnja Ridzak) i učenika Filipa Vukadinovića (8.E).

Slike Hribarovih najboljih osmaša nalaze se na plakatu u školskoj knjižnici.

Psihologinja: Matea Steiner, mag.psych.

Podjela svjedodžbi PDF Ispis

Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda bit će u petak 05.07.2019. godine:
1. turnus u 10.30 sati
2. turnus u 11.00 sati

Podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda bit će u četvrtak, 11.07.2019. godine:
1. turnus u 11 sati
2. turnus u 12 sati