Knjižna booka PDF Ispis

Naši su učenici i ove školske godine sudjelovali na „Knjižnoj booki“, manifestaciji knjige i čitanja koja se obilježava povodom Dana dječje knjige 2. travnja u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici. Mlade knjižničarke Paula Štefančić, Ivana Paula Gotovac, Iva Ćavar i Nika Klasnić Rak pročitale su knjige „Cura na Netu“ i „Tajni leksikon“ te ih usporedile i predstavile prisutnima s naglaskom na pozitivne poruke istih. Mara i Lena Hudan, Leona Šumiga, Nika Dolić i Lucija Lovrić sudjelovale su u kvizu znanja. Zajedno smo pogledale nastupe učenika ostalih osnovnih škola, družili se s piscima Mladenom Kušecom i Hrvojem Kovačevićem, lijepo se zabavili i uživali u čarima obližnjih fontana. Veselimo se „booki“ i sljedeće godine.