Socijalni pedagog PDF Ispis

katarina_sikric

Socijalna pedagoginja:

Katarina Sikirić Lukić, mag. paed. soc.

Zvanje: magistra socijalne pedagogije

Za individualne razgovore najavite se na telefon: 01/2234-715 ili e-poštom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Radno vrijeme:

Ponedjeljak: 8.00 –14.00 h
Utorak: 8.00 – 14.00 h
Srijeda: 11.00 – 17.00 h
Četvrtak: 13.15 – 19.15 h
Petak: Područne škole ili rad u smjenama

Socijalni pedagog u osnovnoj školi obavlja poslove u neposrednom odgojno-obrazovnom radu s učenicima te surađuje u radu s učiteljima i roditeljima. Osigurava uvjete za provođenje primjerenog oblika školovanja kroz koji se postiže pozitivna promjena djetetove slike o sebi te bolja socijalizacija u obiteljskoj i školskoj sredini. Potiče na senzibilizaciju za potrebe i različitosti u sposobnostima i postignućima učenika te predlaže i pomaže pri izboru djelotvornih obrazovnih i odgojnih postupaka prema učenicima. Sudjeluje u radu povjerenstva za upis djece u osnovnu školu. Obavlja poslove na prevenciji problema u ponašanju. Izrađuje, koordinira i provodi preventivne školske programe. Također obavlja druge poslove na unapređenju i razvoju odgojno-obrazovne djelatnosti škole s težnjom stvaranja škole kao sigurnog, ugodnog i toplog mjesta za svakog učenika.

Socijalna pedagoginja:

Ivana Dvorneković, mag.paed.soc.

Zvanje: magistra socijalne pedagogije

Za individualne razgovore najavite se na telefon: 01/2234-715 ili e-poštom na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Radno vrijeme:

Ponedjeljak: 11.00 – 17.00 h