OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Vijeće učitelja PDF Ispis

RAZREDNA NASTAVA: Andrea Tikvić (boravak), Arna Bogešić, Biljana Ražić, Bojan Lalić, Dragica Antolović, Đurđa Oljača, Irena Fabekovac, Ivana Boban , Jadranka Jelisavac, Jasminka Matušin, Kristina Orozović, Ksenija Petrlin Jurić, Maja Horvat (boravak), Marina Marčec, Mateja Karavanić , Milkica Sulić, Mirjana Popovčić Smolčić, Mirjana Palčić, Nevenka Bartulović, Nevenka Sedmak, Petar Zadro, Petra Črnko (boravak), Renata Karas, Rosana Vađon (boravak), Sandra Barišić, Slavica Šapković, Tatjana Lacković, Vesna Lukinić, Vesna Pučko, Vesna Stipić, Vesna Zagorec, Višnja Bevanda, Vlasta Godinić i Vlatka Ban.

PREDMETNA NASTAVA: Anita Kovačević (kemija), Anita Pukanić (engleski jezik), Antonija Fartek (fizika), Boris Konjević (TZK), Božidar Šaban (TZK), Branka Kopilović (glazbena kultura), Branka Vican (priroda i biologija), Brankica Kovač (fizika), Brankica Vlajnić (matematika), Emili Jelić (engleski jezik), Erika Likan Kelentrić (vjeronauk), Fanija Jelinčić (vjeronauk), Gordana Živković (engleski jezik), Irena Gimpelj Gal (tehnička kultura), Irena Lacković (hrvatski jezik), Iva Rimac (vjeronauk), Ivana Car-Postić (informatika), Ivana Cvetnić (TZK), Ivana Đaković (hrvatski jezik), Ivica Kirin (povijest), Ivona Štrekelj (njemački jezik), Jasna Gazdić (hrvatski jezik), Jasnica Odrčić-Sertić (priroda i biologija), Josipa Omrčen (njemački jezik), Kata Jurkić (hrvatski jezik) – zamjena: Antonija Krišto, Lidija Klarić (hrvatski jezik), Lidija Smolenicki (glazbena kultura), Maja Horvatović (engleski jezik), Maja Preložiček (engleski jezik), Marta Goričan (biologija i kemija), Manda Antonija Crnoje (vjeronauk), Marija Majdak Forjan (geografija), Marija Patrlj (vjeronauk), Marija Vnučec (njemački jezik), Marijana Marić Lasić (likovna kultura), Marjana Kuliš (matematika), Milan Omrčen (informatika), Milan Vareško (povijest i geografija), Milka Matanić (hrvatski jezik), Nada Tomašić (likovna kultura), Natalija Kukor (povijest), Nikola Vuglenović (matematika), Roberta Marčec (matematika), Sanja Božinović (engleski jezik), Srećana Krešić (engleski jezik) - zamjena: Suzana Rajković, Stjepan Maravić (matematika), Valentina Japec (geografija), Vera Žilec (informatika i tehnička kultura) i Višnja Ridzak (matematika).

 

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

Izvannastavne aktivnostiEkološka grupa

Srijeda, 25 Veljača 2015

article thumbnail    Ekološka grupa prikuplja učenike naše škole pod vodstvom učiteljice Marte Goričan. Održava se jedan puta tjedno u trajanju od jednog školskog sata. Tijekom školske godine...
... pročitaj cijeli tekst...

Izvannastavne aktivnostiCvjećari

Utorak, 10 Ožujak 2015

article thumbnailAktivnim sudjelovanjem u praktičnim radovima učenici naše škole upoznaju i usvajaju znanja o njezi i razmnožavanju najčešćih ukrasnih biljaka posađenih u otprilike 110 posuda. Time se kod...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...