OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Vijeće učitelja PDF Ispis

RAZREDNA NASTAVA: Andrea Tikvić Anja Barišić (boravak), Arna Bogešić, Biljana Ražić, Bojan Lalić, Dragica Antolović, Đurđa Oljača, Fanija Jelinčić (vjeronauk),  Irena Fabekovac, Ivana Boban , Jadranka Jelisavac, Jasminka Matušin, Kristina Orozović – zamjena: Nikolina Mikša, Ksenija Petrlin Jurić, Maja Horvat , Maja Preložiček (engleski jezik), Manda Antonija Crnoje (vjeronauk),  Margita Krulić (engleski jezik), Marina Marčec, Mateja Karavanić , Milkica Sulić, Mirjana Palčić, Mirjana Popovčić Smolčić, Nevenka Bartulović, Nevenka Sedmak, Petar Zadro, Petra Črnko (boravak), Renata Karas, Rosana Vađon (boravak), Sandra Barišić, Slavica Šapković, Tatjana Lacković, Vesna Lukinić, Vesna Pučko, Vesna Stipić, Vesna Zagorec, Vlatka Ban i Vlasta Godinić.

 

PREDMETNA NASTAVA: Anita Kovačević (kemija), Anita Pukanić (engleski jezik), Antonija Fartek (fizika), Boris Konjević (TZK), Božidar Šaban (TZK), Branka Kopilović (glazbena kultura), Branka Vican (priroda i biologija), Doris Zelić (matematika), Emili Jelić (engleski jezik), Erika Likan Kelentrić (vjeronauk), Gordana Živković (engleski jezik), Irena Gimpelj Gal (tehnička kultura), Irena Lacković (hrvatski jezik), Iva Rimac (vjeronauk), Ivana Car-Postić (informatika), Ivana Cvetnić (TZK), Ivana Đaković (hrvatski jezik), Ivana Hartek (matematika), Ivica Kirin (povijest), Ivona Štrekelj (njemački jezik), Jasminka Nuić (priroda i kemija), Jasna Gazdić  (hrvatski jezik), Jasnica Odrčić-Sertić (priroda i biologija), Josipa Omrčen (njemački jezik), Kata Jurkić (hrvatski jezik), Lidija Klarić (hrvatski jezik), Lidija Smolenicki (glazbena kultura), Maja Horvatović (engleski jezik), Marija Majdak Forjan (geografija), Marija Patrlj (vjeronauk), Marija Vnučec (njemački jezik) – zamjena: Ivana Šmaguc Topić, Marijana Marić Lasić (likovna kultura) – zamjena: Marija Lovrić,  Marjana Kuliš (matematika), Milan Omrčen (informatika), Milan Vareško (povijest i geografija), Nada Tomašić (likovna kultura), Natalija Kukor (povijest), Nikola Vuglenović  (matematika), Roberta Marčec (matematika), Sanja Božinović (engleski jezik), Snježana Pavić (hrvatski jezik) – zamjena: Antonija Krišto, Svjetlana Keser (fizika), Valentina Japec (geografija), Vera Žilec (informatika i tehnička kultura) i Višnja Ridzak (matematika).

 

RAZREDNA NASTAVA: Andrea Tikvić Anja Barišić (boravak), Arna Bogešić, Biljana Ražić, Bojan Lalić, Dragica Antolović, Đurđa Oljača, Fanija Jelinčić (vjeronauk),  Irena Fabekovac, Ivana Boban , Jadranka Jelisavac, Jasminka Matušin, Kristina Orozović – zamjena: Nikolina Mikša, Ksenija Petrlin Jurić, Maja Horvat , Maja Preložiček (engleski jezik), Manda Antonija Crnoje (vjeronauk),  Margita Krulić (engleski jezik), Marina Marčec, Mateja Karavanić , Milkica Sulić, Mirjana Palčić, Mirjana Popovčić Smolčić, Nevenka Bartulović, Nevenka Sedmak, Petar Zadro, Petra Črnko (boravak), Renata Karas, Rosana Vađon (boravak), Sandra Barišić, Slavica Šapković, Tatjana Lacković, Vesna Lukinić, Vesna Pučko, Vesna Stipić, Vesna Zagorec, Vlatka Ban i Vlasta Godinić.

PREDMETNA NASTAVA: Anita Kovačević (kemija), Anita Pukanić (engleski jezik), Antonija Fartek (fizika), Boris Konjević (TZK), Božidar Šaban (TZK), Branka Kopilović (glazbena kultura), Branka Vican (priroda i biologija), Doris Zelić (matematika), Emili Jelić (engleski jezik), Erika Likan Kelentrić (vjeronauk), Gordana Živković (engleski jezik), Irena Gimpelj Gal (tehnička kultura), Irena Lacković (hrvatski jezik), Iva Rimac (vjeronauk), Ivana Car-Postić (informatika), Ivana Cvetnić (TZK), Ivana Đaković (hrvatski jezik), Ivana Hartek (matematika), Ivica Kirin (povijest), Ivona Štrekelj (njemački jezik), Jasminka Nuić (priroda i kemija), Jasna Gazdić  (hrvatski jezik), Jasnica Odrčić-Sertić (priroda i biologija), Josipa Omrčen (njemački jezik), Kata Jurkić (hrvatski jezik), Lidija Klarić (hrvatski jezik), Lidija Smolenicki (glazbena kultura), Maja Horvatović (engleski jezik), Marija Majdak Forjan (geografija), Marija Patrlj (vjeronauk), Marija Vnučec (njemački jezik) – zamjena: Ivana Šmaguc Topić, Marijana Marić Lasić (likovna kultura) – zamjena: Marija Lovrić,  Marjana Kuliš (matematika), Milan Omrčen (informatika), Milan Vareško (povijest i geografija), Nada Tomašić (likovna kultura), Natalija Kukor (povijest), Nikola Vuglenović  (matematika), Roberta Marčec (matematika), Sanja Božinović (engleski jezik), Snježana Pavić (hrvatski jezik) – zamjena: Antonija Krišto, Svjetlana Keser (fizika), Valentina Japec (geografija), Vera Žilec (informatika i tehnička kultura) i Višnja Ridzak (matematika).

 

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

Izvannastavne aktivnostiDeutschunterricht: Upoznajmo Njemačku

Srijeda, 25 Veljača 2015

article thumbnail Učenici naše škole mogu sudjelovati na izvannastavnoj aktivnosti njemačkog jezika pod nazivom Upoznajmo Njemačku. Tako na zanimljiv način mogu saznati nešto više o Njemačkoj, njezinoj...
... pročitaj cijeli tekst...

Izvannastavne aktivnostiEkološka grupa

Srijeda, 25 Veljača 2015

article thumbnail    Ekološka grupa prikuplja učenike naše škole pod vodstvom učiteljice Marte Goričan. Održava se jedan puta tjedno u trajanju od jednog školskog sata. Tijekom školske godine...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...