OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Vijeće učitelja PDF Ispis

RAZREDNA NASTAVA: Andrea Tikvić (boravak), Arna Bogešić, Biljana Ražić, Bojan Lalić, Dragica Antolović, Đurđa Oljača, Irena Fabekovac, Ivana Boban , Jadranka Jelisavac, Jasminka Matušin - zamjena: Mateja Karavanić, Jovanka Žilić, Kristina Ehgartner, Ksenija Petrlin Jurić, Maja Horvat (boravak), Marina Marčec, Milkica Sulić, Mirjana Popovčić Smolčić, Mirjana Palčić, Nevenka Bartulović, Nevenka Sedmak, Petar Zadro, Petra Črnko (boravak), Renata Karas (boravak), Sandra Barišić, Slavica Šapković, Tatjana Lacković, Vesna Lukinić, Vesna Pučko, Vesna Stipić, Vesna Zagorec, Višnja Bevanda, Vlasta Godinić i Vlatka Ban.

PREDMETNA NASTAVA: Anita Kovačević (kemija), Anka Čanić (hrvatski jezik), Boris Konjević (TZK), Božidar Šaban (TZK), Branka Kopilović (glazbena kultura), Branka Vican (priroda i biologija), Brankica Kovač (fizika), Brankica Vlajnić (matematika), Erika Likan Kelentrić (vjeronauk), Emili Jelić (engleski jezik), Fanija Jelinčić (vjeronauk), Gordana Živković (engleski jezik), Iva Rimac (vjeronauk), Ivana Car Postić (informatika)- zamjena: Sandra Dandić, Ivana Cvetnić (TZK), Ivana Đaković (hrvatski jezik), Ivona Štrekelj (njemački jezik), Jadranka Radić (povijest), Marta Goričan (biologija i kemija), Jasna Gazdić  (hrvatski jezik), Jasnica Odrčić-Sertić (priroda i biologija), Kata Jurkić (hrvatski jezik), Katarina Radman (tehnička kultura), Irena Lacković (hrvatski jezik), Lidija Smolenicki (glazbena kultura), Maja Horvatović (engleski jezik), Maja Preložiček (engleski jezik) - zamjena: Amra Pudić, Manda Antonija Crnoje (vjeronauk), Marija Majdak Forjan (geografija), Marija Patrlj (vjeronauk), Marija Vnučec (njemački jezik), Marijana Marić Lasić (likovna kultura),  Marjana Kuliš (matematika), Milan Omrčen (informatika), Milan Vareško (povijest i geografija), Milka Matanić (hrvatski jezik), Nada Tomašić (likovna kultura), Natalija Kukor (povijest), Nikola Vuglenović  (matematika), Roberta Marčec (matematika), Sanja Božinović (engleski jezik), Srećana Krešić (engleski jezik), Stjepan Maravić (matematika), Tanja Hranilović (njemački jezik), Valentina Novosel (geografija), Vera Žilec (informatika i tehnička kultura) i Višnja Ridzak (matematika).

 

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

Izvannastavne aktivnostiLiturgijska grupa

Nedjelja, 13 Studeni 2011

article thumbnailCiljevi: priprema za nedjeljna i blagdanska liturgijska slavlja, uvođenje u razumijevanje teksta biblijskih čitanja, pomaganje učenicima da se što bolje uključe u vjernički život župe...
... pročitaj cijeli tekst...

Izvannastavne aktivnostiNogomet

Nedjelja, 13 Studeni 2011

article thumbnailIzvannastavna sportska aktivnost nogomet odvija se dva puta tjedno po jedan sat. Namijenjena je učenicima naše škole. Cilj ove aktivnosti usvajanje je i usavršavanje elementarne tehnike...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...