OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Najbolji logo PDF Ispis

logo (1)

Paula (logo) Odabran je službeni logo našeg novog Erasmus+ projekta Growing young ECOlogists with STEM. U izradi loga, osim učenika naše škole, sudjelovali su učenici iz Portugala i Grčke. Učitelji iz triju partnerskih država glasali su za najbolji logo. U mnoštvu izvrsnih radova, ponosni smo da je odabran rad naše učenice – Paule Dubravac iz 8. e razreda. Logo je osmišljen u obliku cvijeta lotusa kako bi prikazao mir i prijateljstvo među našim zemljama.

Čestitamo Pauli na pobjedi!

Erika Likan Kelentrić

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna10.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...