OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Job shadowing u našoj školi PDF Ispis

U razdoblju od 22. do 25. svibnja 2023. naša škola bila je domaćin učiteljima iz Turske na Job shadowingu u sklopu projekta „I am coding life with robotic coding“. Job shadowing je dio Erasmus+ programa, oblik stručnog usavršavanja, na kojem učitelji gosti promatraju rad učitelja domaćina. Naši gosti, ravnateljice, učitelj engleskoga, učiteljica razredne nastave i odgajateljica, došli su iz Izmira. U četiri nastavna dana posjetili su nastavne sate informatike kod Ivane Car Postić i Milana Omrčena, vjeronauka kod Marije Patrlj i Erike Likan Kelentrić, tehničke kulture kod Ružice Galić Juras, engleski jezik kod Gordane Živković, njemački jezik kod Petre Bolarić, povijest kod Zvijezdane Klenović Brlić, geografiju kod Valentine Japec, glazbenu kulturu kod Branke Kopilović, razrednu nastavu kod Ivane Boban. Knjižničarka Monika Meštrović upoznala ih je s radom knjižnice, a pedagoginja Josipa Šute s radom stručne službe.

Učenici naše škole imali su prilike saznati kako funkcionira škola u Turskoj, čime se djeca bave u slobodno vrijeme, kako izgleda život u Izmiru, a neki su i poželjeli otputovati tamo.

Našim gostima želimo sretan povratak kućama i zahvaljujemo na novim iskustvima!

Valentina Japec

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna10.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...