OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Još jedan Job shadowing u našoj školi PDF Ispis

U razdoblju od 25. do 27. listopada 2023. naša škola bila je domaćin učiteljicama iz Češke na Job shadowingu u sklopu Erasmus akreditacije. Job shadowing je dio Erasmus+ programa, oblik stručnog usavršavanja, na kojem učitelji gosti promatraju rad učitelja domaćina. Naše gošće, učiteljice češkog i ruskog jezika te češkog jezika i likovne kulture, došle su iz Praga. U tri nastavna dana posjetili su nastavne sate u razrednoj nastavi kod Jadranke Jelisavac i Vesne Stipić, geografije kod Valentine Japec, povijesti kod Natalije Kukor, vjeronauka kod Marije Patrlji Erike Likan Kelentrić, hrvatskog jezika kod Antonije Vađić Žilić, engleskog jezika kod Sanje Božinović i Gordane Živković, likovne kulture kod Marije Lovrić i glazbene kulture kod Branke Kopilović.

Učenici naše škole saznali su kako funkcionira škola u Češkoj, čime se djeca bave u slobodno vrijeme, kako izgleda život u Pragu, a neki su i poželjeli otputovati tamo.

Našim gošćama želimo sretan povratak kućama i zahvaljujemo na novim iskustvima!

Valentina Japec

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...