OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Rukometna sekcija PDF Ispis

rukometna skupina  

Rukometna sekcija u OŠ Nikole Hribara djeluje već niz godina, a spada pod izvannastavne aktivnosti. U rukometnu sekciju uključeni su učenici i učenice naše škole od petog do osmog razreda. Termini održavanja izvannastavnih aktivnosti Rukometne sekcije su dva puta tjedno u dogovoreno vrijeme kada učenici nemaju nastavu. Svaki trening unaprijed je programiran i provodi se prema unaprijed određenom planu i programu izvannastavnih aktivnosti. Treninzi se sastoje od učenja novih elemenata iz područja rukometne igre te usavršavanja tehnike i taktike. Vrlo važan faktor u djelovanju rukometne sekcije je pozitivan utjecaj na formiranje pozitivnih osobina ličnosti, poticanje na međusobnu suradnju te socijalizacija. Unutar rukometne sekcije organiziraju se brojne “trening utakmice” između škola u kojima učenici i učenice pokazuju stečeno znanje, ostvaruju nova prijateljstva te razvijaju natjecateljski duh. Rukometna sekcija priprema učenike i učenice za sudjelovanje na gradskom, županijskom, poluzavršnom i državnom natjecanju. OŠ Nikole Hribara godinama ostvaruje odlične rezultate na razini grada i županije.

 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna3.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...