OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Rukometna sekcija PDF Ispis

rukometna skupina  

Rukometna sekcija u OŠ Nikole Hribara djeluje već niz godina, a spada pod izvannastavne aktivnosti. U rukometnu sekciju uključeni su učenici i učenice naše škole od petog do osmog razreda. Termini održavanja izvannastavnih aktivnosti Rukometne sekcije su dva puta tjedno u dogovoreno vrijeme kada učenici nemaju nastavu. Svaki trening unaprijed je programiran i provodi se prema unaprijed određenom planu i programu izvannastavnih aktivnosti. Treninzi se sastoje od učenja novih elemenata iz područja rukometne igre te usavršavanja tehnike i taktike. Vrlo važan faktor u djelovanju rukometne sekcije je pozitivan utjecaj na formiranje pozitivnih osobina ličnosti, poticanje na međusobnu suradnju te socijalizacija. Unutar rukometne sekcije organiziraju se brojne “trening utakmice” između škola u kojima učenici i učenice pokazuju stečeno znanje, ostvaruju nova prijateljstva te razvijaju natjecateljski duh. Rukometna sekcija priprema učenike i učenice za sudjelovanje na gradskom, županijskom, poluzavršnom i državnom natjecanju. OŠ Nikole Hribara godinama ostvaruje odlične rezultate na razini grada i županije.

 

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

Izvannastavne aktivnostiDeutschunterricht: Upoznajmo Njemačku

Srijeda, 25 Veljača 2015

article thumbnail Učenici naše škole mogu sudjelovati na izvannastavnoj aktivnosti njemačkog jezika pod nazivom Upoznajmo Njemačku. Tako na zanimljiv način mogu saznati nešto više o Njemačkoj, njezinoj...
... pročitaj cijeli tekst...

Izvannastavne aktivnostiCvjećari

Utorak, 10 Ožujak 2015

article thumbnailAktivnim sudjelovanjem u praktičnim radovima učenici naše škole upoznaju i usvajaju znanja o njezi i razmnožavanju najčešćih ukrasnih biljaka posađenih u otprilike 110 posuda. Time se kod...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...