OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Školsko Natjecanje iz njemačkog jezika PDF Ispis

njemački jezik školsko

Ovogodišnje školsko Natjecanje iz njemačkog jezika održano je u petak, 18. veljače 2022., u našoj školi. Ukupno 11 učenika osmih razreda natjecalo se u Kategoriji II - izborna nastava te jedna učenica u Kategoriji I - lista B. Naši su učenici osvojili sljedeća mjesta: 1. mjesto: Laura Vugrinović, 2. mjesto Anja Taradžić, 3. mjesto Ida Valpotić, 4. mjesto Filip Šestak, 5. mjesto dijele Lucija Ajduković, Marta Mamić i Petra Galić, 6. mjesto Ana Bevanda, Luka Gale i Klara Veselić te 7. mjesto Lorena Filek. Učenica Angelina Andrić natjecala se u kategoriji I za učenike koji su živjeli na njemačkom govornom području. Mentorice su učenicima prof. Ivona Štrekelj, Josipa Omrčen i Marija Vnučec. Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu!

Ivona Štrekelj, Josipa Omrčen i Marija Vnučec

prof. njemačkog jezika

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...