OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Županijsko natjecanje iz geografije PDF Ispis

natjecanje geografija Nakon održanog Školskog natjecanja iz geografije 28. 1. 2022. na kojem je sudjelovalo 27 učenika, 12 učenika pozvano je na Županijsko natjecanje. Iz petog razreda pozvane su Marta Rak, Laura Dijanežević i Karla Hrvoić. iz šestog Marko Mirenić, a sedmog Bruna Ćatipović i Lara Rašić. Najbrojniji su bili osmaši, njih čak šest: Filip Šestak, Ante Butorac, Laura Vugrinović, Ena Turkalj, Ida Valpotić i Fran Stepanić.

Županijsko natjecanje i ove je godine održano u matičnoj školi, 7. 3. 2022. Predstavnici naše škole su pod vodstvom mentorica Marije Majdak Forjan i Valentine Japec i ovaj puta ostvarili zapažene rezultate.

Mladi novinari

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...