OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Županijsko natjecanje iz geografije PDF Ispis

natjecanje geografija Nakon održanog Školskog natjecanja iz geografije 28. 1. 2022. na kojem je sudjelovalo 27 učenika, 12 učenika pozvano je na Županijsko natjecanje. Iz petog razreda pozvane su Marta Rak, Laura Dijanežević i Karla Hrvoić. iz šestog Marko Mirenić, a sedmog Bruna Ćatipović i Lara Rašić. Najbrojniji su bili osmaši, njih čak šest: Filip Šestak, Ante Butorac, Laura Vugrinović, Ena Turkalj, Ida Valpotić i Fran Stepanić.

Županijsko natjecanje i ove je godine održano u matičnoj školi, 7. 3. 2022. Predstavnici naše škole su pod vodstvom mentorica Marije Majdak Forjan i Valentine Japec i ovaj puta ostvarili zapažene rezultate.

Mladi novinari

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  LiVideo, Livanjsko kulturno ljeto Ježeva kućica Kazalište lutaka Zadar Vlak u snijegu Gradsko kazalište "Zorin dom", Karlovac, Baletni studio Tri...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...