OS Nikole Hribara - Velika Gorica

64. županijsko Natjecanje mladih tehničara PDF Ispis

županijsko natjecanje mladih tehničara

64 Županijsko natjecanje mladih tehničara U petak, 4. 3. 2022., u Osnovnoj školi Stjepana Basaričeka u Ivanić Gradu održano je 64. županijsko Natjecanje mladih tehničara.

Na Natjecanju mladih tehničara u pratnji mentorice i prof. tehničke kulture Irene Gimpelj Gal sudjelovali su učenici naše škole u različitim kategorijama: Pia Kefer (5.r., Maketarstvo i modelarstvo, mentorica prof. Irena Gimpelj Gal), Pavao Karas (6.r., Graditeljstvo, mentorica prof. Irena Gimpelj Gal), Petra Dijanežević (7.r Obrada materijala, mentorica prof. Irena Gimpelj Gal), Zeta Hećimović Obradović (7.r., Robotika, mentorica prof. Irena Gimpelj Gal, mentor iz udruge Hrvatsko robotsko društvo prof. Ivica Kolarić), Lovro Dijanić (6. r. Robotsko spašavanje žrtve, mentorica prof. Vera Žilec, mentor iz udruge Hrvatsko robotsko društvo prof. Ivica Kolarić), Mata Dvoraček (8.r., Fotografija, mentorica prof. Irena Gimpelj Gal).

Svi su učenici postigli odlične rezultate: Lovro Dijanić (1. mjesto), Zeta Hećimović Obradović (1. mjesto), Mata Dvoraček (4.mjesto), Petra Dijanežević (5. mjesto), Pavao Karas (5. mjesto) i Pia Kefer (8. mjesto).

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima i uspješnom predstavljanju naše škole!

Irena Gimpelj Gal, prof. tehničke kulture

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna7.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...