OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika PDF Ispis

Natjecanje HJ (1)

Dana 30. ožujka 2022. održana je županijska razina Natjecanja iz hrvatskoga jezika u OŠ Ante Kovačića u Mariji Gorici na kojem su sudjelovale naše učenice. U kategoriji sedmih razreda predstavljale su nas Lucija Pečar pod vodstvom mentorice Lidije Klarić i Ilijana Lagundžija kojoj je mentorica bila Matea Meštrović. U kategoriji osmih razreda predstavljale su nas Ida Valpotić, Ema Hrvoić i Laura Vugrinović pod vodstvom mentorice Ivane Đaković te Anja Taradžić kojoj je mentorica bila Irena Lacković.

Učenice su ostvarile sljedeći uspjeh: Ida Valpotić – 3. mjesto, Ema Hrvoić – 3. mjesto, Laura Vugrinović – 5. mjesto, Anja Taradžić – 6. mjesto, Lucija Pečar – 10. mjesto, Ilijana Lagundžija – 15. mjesto.

Zahvaljujemo domaćinima koji su nas srdačno ugostili i poveli na kraći izlet „Stazama Ivice Kičmanovića“.

Čestitamo svim sudionicima, a najboljima želimo mnogo uspjeha na državnoj razini!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...