OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Najbolji osmaši PDF Ispis

Najbolji osmaši(1)

Naša škola svake godine bira najbolje osmaše u svakoj smjeni i najbolji razred. Svaki učitelj Razrednog vijeća osmaša ocjenjuje razred prema kriterijima izvršavanja školskih obveza i učenja, odnosa prema učitelju te međusobnih odnosa i poštivanja učenika u razredu. Razred koji odnosi titulu najboljeg razreda ima najveću ukupnu ocjenu iz svih kategorija.

Ove školske godine 2021./2022. najbolji osmaši su:

I. SMJENA – najbolji razred 8. a (razrednica Marija Patrlj) i najbolja učenica Petra Kunović (8. d)

II. SMJENA – najbolji razred 8. g (razrednica Irena Lacković) i najbolja učenica Ema Hrvoić (8. f).

Najbolji razredi uvjerljivo su jednoglasno odabrani, ali jako smo se mučili u odabiru najboljih učenika. Naime, u prvoj smjeni broj je predloženih učenika bio toliko velik, da su gotovo svi predloženi imali po jedan glas, što je pokazatelj izuzetno dobre generacije i velikog broja djece koju smatramo izvrsnima. Dok je u drugoj smjeni bila borba među nekoliko učenika koji su dobili gotovo podjednak broj glasova. Unatoč muci pri izboru ponosni smo na velik broj izvrsnih učenika i sretni što smo osam godina bili njihovi učitelji.

Uz Petru Kunović (8. d) i Emu Hrvoić (8. f), svakako ćemo istaknuti učenike koji su se napeto borili za titulu najboljih: Lucija Lovrić (8. d), David Malčević (8. b), Laura Vugrinović (8. e), Ida Valpotić (8. e) i Dorian Likan Kelentrić (8. g).

Osmaši naši, sretno vam dalje u srednjoj školi i neka vas u životu prate ove pohvale vaših učitelja!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...