OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Klokan bez granica PDF Ispis

logo-klokan (1) I ove su godine učenici naše škole sudjelovali na Međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“. To je natjecanje koje se održava isti dan, u isto vrijeme, u mnogim državama svijeta s ciljem popularizacije matematike i širenja osnovne matematičke kulture.

U Republici Hrvatskoj, ovo međunarodno matematičko natjecanje, održava se već više od dvadeset godina pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te Hrvatskog matematičkog društva.
U našoj školi, od drugog do osmog razreda, ukupno se prijavilo 211 učenika. Svaki učenik prilikom dolaska na natjecanje dobiva mali poklon, a 10% najbolje plasiranih učenika nagradu.

Ovog tjedna podijeljene su nagrade našim učenicima, a nagrađeni učenici naše škole su: Petar Jurić (Pčelica), Dominik Šiškić (Pčelica), Tia Weihnacht (Pčelica), Noa Lisac (Pčelica), Iva Filipović (Pčelica), Petra Jurišić (Pčelica), Lana Kliček (Pčelica), Ena Vidović (Pčelica), Emma Perak (Pčelica), Ema Gilja (Pčelica), Nina Anđelinić (Leptirić), Borna Cajner (Leptirić), Ivan Kujundžić (Leptirić), Veronika Lovrić (Leptirić), Matej Šaban (Leptirić), Andrija Karačić (Leptirić), Roko Petrović (Leptirić), Andro Dorotić (Leptirić), Gabriela Pavlečić (Leptirić), Antea Barišić (Leptirić), Katja Njegovec (Leptirić), Matej Marijetić (Ecolier), Gabrijel Kadoić (Ecolier), Val Baričević (Ecolier), Filip Horvat (Ecolier), Lucija Pečar (Benjamin), Mak Ratković Rajhvajn (Benjamin), Manuel Kozić (Benjamin), Laura Vugrinović (Cadet), Ema Hrvoić (Cadet) i Lucija Lovrić (Cadet).

Čestitamo nagrađenim učenicima i njihovim mentorima.

Zadatke, rješenja i rezultate 10% najboljih po kategorijama možete pogledati na stranici matematika.hr/klokan/2022/.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...