OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Klokan bez granica PDF Ispis

logo-klokan (1) I ove su godine učenici naše škole sudjelovali na Međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“. To je natjecanje koje se održava isti dan, u isto vrijeme, u mnogim državama svijeta s ciljem popularizacije matematike i širenja osnovne matematičke kulture.

U Republici Hrvatskoj, ovo međunarodno matematičko natjecanje, održava se već više od dvadeset godina pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te Hrvatskog matematičkog društva.
U našoj školi, od drugog do osmog razreda, ukupno se prijavilo 211 učenika. Svaki učenik prilikom dolaska na natjecanje dobiva mali poklon, a 10% najbolje plasiranih učenika nagradu.

Ovog tjedna podijeljene su nagrade našim učenicima, a nagrađeni učenici naše škole su: Petar Jurić (Pčelica), Dominik Šiškić (Pčelica), Tia Weihnacht (Pčelica), Noa Lisac (Pčelica), Iva Filipović (Pčelica), Petra Jurišić (Pčelica), Lana Kliček (Pčelica), Ena Vidović (Pčelica), Emma Perak (Pčelica), Ema Gilja (Pčelica), Nina Anđelinić (Leptirić), Borna Cajner (Leptirić), Ivan Kujundžić (Leptirić), Veronika Lovrić (Leptirić), Matej Šaban (Leptirić), Andrija Karačić (Leptirić), Roko Petrović (Leptirić), Andro Dorotić (Leptirić), Gabriela Pavlečić (Leptirić), Antea Barišić (Leptirić), Katja Njegovec (Leptirić), Matej Marijetić (Ecolier), Gabrijel Kadoić (Ecolier), Val Baričević (Ecolier), Filip Horvat (Ecolier), Lucija Pečar (Benjamin), Mak Ratković Rajhvajn (Benjamin), Manuel Kozić (Benjamin), Laura Vugrinović (Cadet), Ema Hrvoić (Cadet) i Lucija Lovrić (Cadet).

Čestitamo nagrađenim učenicima i njihovim mentorima.

Zadatke, rješenja i rezultate 10% najboljih po kategorijama možete pogledati na stranici matematika.hr/klokan/2022/.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaAudio priče

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Željkine priče za mali odmor  Adrianina čitaonica Ježeva kućica Vrijeme je za online priču: "Hrkalo" Moj tata se smanjuje Kišni razdraganci Tata Slikovnica čita, glumi i...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...