OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Hribarov list – digitalni list naše škole PDF Ispis

Hribarov list Prvi put, otkako postoji Osnovna škola Nikole Hribara, uredili smo digitalni list naše škole. U njemu možete pronaći razne teme vezane uz događaje u školi, ali i izvan nje. Kako je svakodnevni život naše škole uvijek bio raznovrstan i šarolik, tako je i Hribarov list prepun zanimljivosti.

Pozivamo vas da ga pažljivo čitate i krenete u pustolovinu. Saznajte po čemu smo sve poznati, upoznajte naše znalce genijalce, putujte i učite s nama, doznajte zanimljivosti o našim profesorima… U nadi da će ova školska godina svima uspješno završiti, pozivamo vas da uživate u čitanju novoga školskog lista.

Poveznicu na naš digitalni list možete pronaći u nastavku.

 HRIBAROV LIST

Novinarska skupina

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna7.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...