OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Međunarodni Dan učitelja – Nagrađeno troje učitelja naše škole! PDF Ispis

nagrađivanje 2022

Ministarstvo znanosti i obrazovanja i ove godine nagrađuje najbolje učitelje, nastavnike, odgajatelje, stručne suradnike i ravnatelje povodom Međunarodnog dana učitelja, 5. listopada.

Dobitnici su prema procjeni Povjerenstva za nagrađivanje izabrani kao najuspješniji prema kriterijima izvrsnosti: mentorstvo učenicima na natjecanjima, predavanja, radionice i edukacije, rad u stručnim vijećima, udrugama, stručni članci, nastavni materijali, obrazovni sadržaji, projekti, unaprijeđenje rada škole te rad na unaprijeđenju sustava obrazovanja.

Između 513 izabranih kandidata, dobitnici ove prestižne nagrade opet su i učitelji naše škole, učiteljica Engleskog jezika, Sanja Božinović, učiteljica Vjeronauka, Erika Likan Kelentrić i učitelj Informatike, Milan Omrčen.

Svečana dodjela nagrada održati će se 5. listopada 2022. godine s početkom u 12:00 sati u prostorijama Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu. Tom prigodom ministar prof. dr. sc. Radovan Fuchs čestitat će nagrađenima i uputiti poruku u povodu međunarodnoga Dana učitelja.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...