OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Vijeće učenika PDF Ispis

Vijeće učenika

Dana 28. 09. 2022. godine u knjižnici naše škole održana je prva ovogodišnja sjednica Vijeća učenika. Na sjednici su sudjelovali predsjednici od 1. do 8. razreda, uključujući i područne škole Donju Lomnicu i Gradiće, ravnatelj škole te stručne suradnice. Na dnevnom redu bio je izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Vijeća učenika, izvješće o projektu „Kumstvo”, zadatak za razrede te pitanja i prijedlozi. Za predsjednika Vijeća učenika izabran je Lovro Kliček, a za zamjenicu predsjednika izabrana je Daria Omrčen. Knjižničarka Monika Meštrović podsjetila je učenike na projekt „Kumstvo” i naše kumče u Tanzaniji Denisa Kwejia. Izvijestila je učenike o početku sudjelovanja u navedenom projektu te o prikupljenim novčanim sredstvima dosadašnjih godina i njihovoj namjeni u humanitarne svrhe. Vijeće učenika donijelo je jednoglasnu odluku o nastavku humanitarne akcije.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...