OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Županijsko natjecanje u krosu PDF Ispis

Dana 18.10.2011. nastupili smo na Županijskom natjecanju u krosu koje je održano u predivnom, prirodnom okruženju OŠ Mihaela Šilobolda iz Sv. Martina pod Okićem. Nastupili smo u konkurenciji 19 osnovnih škola iz Zagrebačke županije u konkurenciji dječaka i djevojčica, te smo osvojili vrlo dobre plasmane: dječaci – 4. mjesto , djevojčice – 6. mjesto.

Za našu školu su nastupili: dječaci: Tomislav Dobrenić, Ivan Krizmanić, Domagoj Šoštarec, Vinko Smolčić, djevojčice: Nastasia Mrla, Marija Jakić, Ivana Pavišić, voditelj: Boris Konjević, prof.

Čestitamo svim natjecateljima na uspješnom predstavljanju naše škole!

Boris Konjević

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna3.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!