OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Obilježili smo Dane Erasmus-a PDF Ispis

Kolaž fotografija (1)

I ove smo godine u našoj školi obilježili Dane Erasmus-a od 13. do 15. listopada 2022 godine. To je godišnja proslava programa Erasmus+, najvećeg programa Europske unije namijenjenog obrazovanju, osposobljavanju, mladima i sportu, tijekom koje korisnici programa održavaju razna događanja kako bi predstavili iskustva i rezultate projekata ili proveli dio projektnih aktivnosti.

U okviru Erasmus projekta, koji aktivno provodimo u našoj školi, organizirali smo webinar na međunarodnoj razini pod nazivom Diseminacija KA1 projekta Teaching for the Future. Svi članovi Erasmus tima sa sudionicima webinara podijelili su iskustva svojih mobilnosti i rezultate koje su ostvarili tijekom protekle nastavne godine: četiri C (kreativnost, kritičko razmišljanje, komunikacija i suradnja), preokrenuta učionica, učenje temeljeno na projektima, korištenje ICT alata za učenje i poučavanje te napredne inovativne metode učenja. Učiteljica Sanja Božinović organizirala je u školskoj knjižnici otvoreni sat Engleskog jezika pod nazivom: „Moja obrnuta učionica – Velika glad u Irskoj”, a u holu škole izložili smo plakate vezane uz projekt koji provodimo.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...