OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Dani kruha u 2.d PDF Ispis

Učenici 2.d razrednog odjela nizom aktivnosti, tijekom cijelog tjedna, obilježili su Dane kruha. Već prvoga dana , 10. listopada, aktivno su sudjelovali u priredbi za drugi turnus razredne nastave koja je održana u holu naše škole. Drugoga dana, 11. listopada, od ranoga jutra donosili su hranu za korisnike pučke kuhinje u Zagrebu koju vode Misionarke ljubavi. Na satu Hrvatskoga jezika obradili su recitaciju „Pekar”, Nevenke Videk te zanimljivim igrama, asocijacije i puzzle, ponovili već stečeno znanje o pekarima te naučili razliku između pekare i pekarnice. Posljednja, ujedno i najatraktivnija aktivnost, bila je posjet pekari gdje su mijesili tijesto, oblikovali perece, kifle, slance …

Suradnja s roditeljima bila je još jednom vrlo uspješna, jer su roditelji svojim automobilima vozili učenike do pekare u Kravarskom koja je vlasništvu jednoga od njih.

Učenici 2.d zahvaljuju svojim roditeljima na vožnji do pekare, a tati pekaru na pokazanom strpljenju i uloženom trudu u demonstraciji pekarskih aktivnosti.

Vesna Lukinić, učiteljica 2.d

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...