OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Naša Mia dobitnica utješne nagrade PDF Ispis

članice čitateljskog kluba

članice čitateljskog kluba(2) U utorak 15. studenoga 2022. članovi Velikog čitateljskog kluba iz 2. smjene pod vodstvom knjižničarke Željke Markus-Greč prisustvovali su završnoj svečanosti Nacionalnog kviza za poticanje čitanja. Svečanost se održala u holu Nacionalne i sveučilišne knjižnice s početkom u 12 sati. Nakon uvodnih pozdrava organizatora Odjela za djecu i mladež s Mediotekom Gradske knjižnice i Hrvatskog centra za dječju knjigu slijedile su plesne točke učenika Sportske gimnazije. Čuli smo i dječje recenzije knjiga koje je bilo potrebno pročitati za sudjelovanje u kvizu, a to su bile: Pošta za Li, Elizabete Končić Trlek; Krive su Seka i Seka, Zorana Pongrašića i Oblak čvoraka, Ivane Šojat. Iz svake škole i gradske knjižnice koje su sudjelovale u kvizu odabran je jedan predstavnik među kojima su se izvlačile nagrade. Utješne nagrade izvlačili su Elizabeta Končić Trlek i Zoran Pongrašić, a izvukli su i učenicu naše škole Miu Petrović. Čestitamo Miji na osvojenoj nagradi i veselimo se kvizu i sljedeće godine.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...