OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Schultag 2022: Wie fit bist du in Deutsch? PDF Ispis

NJ Dan škole

NJ Dan škole (2) Nadolazeći Dan škole obilježili su u četvrtak, 24. 11. učenici sedmih i osmih razreda koji u našoj školi uče njemački jezik, zajedno s profesoricama Ivonom Štrekelj, Josipom Omrčen i Marijom Vnučec. Učenici su sudjelovali u kvizu pod nazivom Wie fit bist du in Deutsch?. Kviz je obuhvaćao teme iz različitih područja kao što su poznavanje njemačkoga govornog područja, sport te rječnik njemačkog jezika. Svaka je kategorija bodovana zasebno, a rezultat se na kraju zbrajao. Učenici iz skupine VW uvjerljivo su odnijeli pobjedu te bili nagrađeni poklonom za prvo mjesto, a i ostali sudionici su dobili prigodne poklone. Svi se zajedno veselimo novim izazovima i sljedećem Danu naše škole!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna3.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...