OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Prvašići upoznali samostalnu umjetnicu Jadranku Čunčić-Bandov PDF Ispis

Jadranka Čunčić-Bandov

Jadranka Čunčić -Bandov (2) U utorak 22. studenoga u školskoj knjižnici i u srijedu 23. studenoga 2022. u sportskoj dvorani Područne škole Gradići, prvašići su upoznali našu sugrađanku, odgojiteljicu, profesoricu povijesti umjetnosti i češkog jezika, članicu Društva hrvatskih književnika i Hrvatske zajednice samostalnih umjetnika, spisateljicu dječjih igrokaza – Jadranku Čunčić-Bandov. Dok se školovala, bila je angažirana u radu Lutkarskog kazališta Kvak. Bavila se pisanjem igrokaza, glumom, animacijom. Poučena iskustvom, počela je predstavljati vlastite igrokaze u lutkarskim predstavama. Tijekom lutkarske predstave, naši prvašići vidjeli su mnoštvo lutkica koje umjetnica sama izrađuje od otpadnih materijala i upoznali se s njihovom izradom. Predstavu su pozorno pratili i na inicijativu umjetnice u njoj aktivno sudjelovali. Bio je to jedan od mnogih veselih susreta s gospođom Jadrankom u našoj školi, koje je na dvije godine, nažalost, spriječila pandemija koronavirusom. Veselimo se ponovnom susretu!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...