OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Plazma Sportske igre mladih u našoj školi započele novu sezonu PDF Ispis

Plazma Sportske igre mladih započele su svoju 27. sezonu. Tijekom siječnja osnovnoškolska djeca u svim županijama u Hrvatskoj učit će o zaštiti okoliša uz igru i sport u edukativnoj kampanji koju organiziraju Coca-Cola Hrvatska i Plazma Sportske igre mladih. U Zagrebačkoj županiji Sportske igre mladih počele su u našoj školi 12. siječnja 2023. natjecateljsko-edukativnim programima „Zero Waste – Budi dio igre – Čuvajmo naš planet“. Ravnatelj Stjepan Maravić pozdravio je prisutne te naglasio važnost Sportskih igara u razvoju i edukaciji djece i mladih. Nakon interaktive edukacije o zaštiti okoliša uslijedilo je natjecanje na edukativnom poligonu. U spretnosti i razvrstavanju otpada najvještiji su bili učenici 4. a razreda Tonka Pavišić, Vida Tomašić, Leon Žagar i Dominik Cvetnić.

Plazma Sportske igre mladih pružaju priliku djeci osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta da od siječnja do rujna besplatno sudjeluju u vrhunsko organiziranim natjecanjima u 10 sportova. Otvorene su prijave za sve sportske discipline: mali nogomet, Coca-Cola Cup u nogometu, HEP rukometni turnir; Kinder turnir u uličnoj košarci, odbojci na pijesku, odbojci; turnir u šahu, stolnom tenisu; Hrvatska pošta Cup u tenisu, Telemach Dan sporta. Pravo sudjelovanja imaju svi ljubitelji zdravog načina života i druženja, a ne samo djeca koja se aktivno bave sportom.

U našoj je školi ovaj edukativno-sportski događaj organizirao profesor Boris Konjević.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...