OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Županijsko Natjecanje iz njemačkoga jezika PDF Ispis

županijsko, njemački jezik U petak, 17. veljače 2023., održano je županijsko Natjecanje iz njemačkoga jezika u Svetoj Nedelji. U kategoriji II- Izborna nastava-osmi razred- iz naše škole sudjelovalo je troje učenika osmaša te su ostvarili sljedeće rezultate: Mak Ratković Rajhvajn (14. mjesto), Sara Štach (15. mjesto) i Bartol Stublić (16. mjesto). Profesorice Ivona Štrekelj i Josipa Omrčen mentorice su učenicima kojima čestitamo na postignutom uspjehu!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna1.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...