OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Radovi naših učenica predloženi za državnu smotru LiDraNo PDF Ispis

lidrano

Županijska smotra LiDraNo za osnovne škole Zagrebačke županije održana je 1. ožujka 2023. u Društvenome domu Strmec u organizaciji OŠ Sveta Nedelja. Nakon uspjeha na gradskoj smotri na županijskoj su razini sudjelovale naše učenice Emily Osmanagić (6. e) i Petra Melvin Cruickshank (7. d) u pratnji svoje učiteljice hrvatskoga jezika Dorotee Štuban. Učenice su se natjecale u dvjema kategorijama: literarnom i novinarskom stvaralaštvu. Emily se predstavila svojim literarnim radom „Neprijatelj knjiga“ u kojem na zanimljiv način progovara o važnosti čitanja te ukazuje na negativan utjecaj suvremenih tehnologija na naviku čitanja knjiga. U kategoriji novinarskih radova pohvaljen je Petrin samostalni novinarski rad „3000 nautičkih milja do ostvarenja snova“, intervju s njezinim ocem Martinom Cruickshankom koji je preveslao Atlantski ocean.

Oba su rada predložena za državnu razinu Smotre. Čestitke učenicama!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  LiVideo, Livanjsko kulturno ljeto Ježeva kućica Kazalište lutaka Zadar Vlak u snijegu Gradsko kazalište "Zorin dom", Karlovac, Baletni studio Tri...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...