OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Radovi naših učenica predloženi za državnu smotru LiDraNo PDF Ispis

lidrano

Županijska smotra LiDraNo za osnovne škole Zagrebačke županije održana je 1. ožujka 2023. u Društvenome domu Strmec u organizaciji OŠ Sveta Nedelja. Nakon uspjeha na gradskoj smotri na županijskoj su razini sudjelovale naše učenice Emily Osmanagić (6. e) i Petra Melvin Cruickshank (7. d) u pratnji svoje učiteljice hrvatskoga jezika Dorotee Štuban. Učenice su se natjecale u dvjema kategorijama: literarnom i novinarskom stvaralaštvu. Emily se predstavila svojim literarnim radom „Neprijatelj knjiga“ u kojem na zanimljiv način progovara o važnosti čitanja te ukazuje na negativan utjecaj suvremenih tehnologija na naviku čitanja knjiga. U kategoriji novinarskih radova pohvaljen je Petrin samostalni novinarski rad „3000 nautičkih milja do ostvarenja snova“, intervju s njezinim ocem Martinom Cruickshankom koji je preveslao Atlantski ocean.

Oba su rada predložena za državnu razinu Smotre. Čestitke učenicama!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...