OS Nikole Hribara - Velika Gorica

65. županijsko Natjecanje mladih tehničara PDF Ispis

županijsko, mladi tehničari (1)

U Osnovnoj školi Stjepana Basaričeka u Ivanić Gradu 16. ožujka 2023. održano je 65. županijsko Natjecanje mladih tehničara.

Na natjecanju mladih tehničara, u pratnji mentorica i profesorica Tehničke kulture Irene Gimpelj Gal i Irene Franjić, sudjelovali su učenici naše škole u različitim kategorijama: Nicole Arnaut (5. r., Maketarstvo i modelarstvo, mentorica Irena Gimpelj Gal), Elena Perković (6. r., Graditeljstvo, mentorica Irena Gimpelj Gal), Mata Dvoraček (7. r., Fotografija, mentorica Irena Gimpelj Gal), Zeta Hećimović Obradović (8. r., Robotika, mentorica Irena Gimpelj Gal i prof. Ivica Kolarić, mentor iz udruge Hrvatsko robotsko društvo), Gabriel Stošić (7. r., Robotika, mentorica Irena Gimpelj Gal), Lana Agatić (7. r., Robotika, mentorica Irena Gimpelj Gal), Fran Indi Hećimović Obradović (6. r., Robotika, mentorica Irena Franjić), Lovro Dijanić (7. r. Robotsko spašavanje žrtve, mentorica Irena Franjić i prof. Ivica Kolarić, mentor iz udruge Hrvatsko robotsko društvo), David Lanik (8. r., Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, mentorica Irena Gimpelj Gal).

Svi su učenici postigli odlične rezultate, a najbolje uspjehe ostvarili su: Zeta Hećimović Obradović (1. mjesto), Lovro Dijanić (1. mjesto), Nicole Arnaut (2. mjesto), Gabriel Stošić (2. mjesto), Lana Agatić (3. mjesto), Elena Perković (4. mjesto) i Mata Dvoraček (4. mjesto).

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima i uspješnom predstavljanju naše škole!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...