OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Matematički četverac PDF Ispis

matematički četverac

matematički četverac(2) Dana 22. svibnja 2023. u Bioparku Divlje vode pokraj Samobora održan je 2. krug ekipnog natjecanja Četverac. Nakon održanog 1. kruga, u kojem su se natjecale 93 ekipe iz Zagrebačke županije. U kategoriji Mini četverac, među 6 najboljih ekipa, svoje mjesto našla je i ekipa „Klafurići”. U četvercu „Klafurići” nastupali su: Matej Marijetić (6.b), Josip Plodinec (6.b), Fran Pavišić (5.d) i Benjamin Kos (5.d). Osvojili su izvrsno 3. mjesto. Prvo mjesto osvojili su učenici OŠ Bogumila Tonija iz Samobora.

Osim rješavanja zadataka učenici su morali i prezentirati neku slobodnu temu iz matematike. „Klafurići” su prezentirali egipatske brojeve.

Uz prekrasnu floru i faunu bioparka učenici i njihovi mentori vratili su se kući obogaćeni neponovljivim iskustvom.

Čestitamo našim učenicima i njihovom mentoru na postignutom uspjehu!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...