OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Regreen projekt PDF Ispis

VG fest(1)

VG fest Na edukativnim radionicama koje su se održale 2. lipnja u Gradskoj vijećnici u sklopu festivala VG Fest 2023, učitelji i učenici naše škole predstavili su rezultate međunarodnog Regreen projekta koji se provodio u našoj školi tijekom ove školske godine. Tako su učenice Laura Sesvečan, Bruna Ćatipović i Zeta Hećimović Obradović u pratnji učiteljica i mentorica Marije Majdak Forjan i Antonie Blažević predstavile projekte naslovljene Floormap, Vigie Nature te E-book. Uz navedene učiteljice i učenice na projektima je sudjelovala i učiteljica Ivana Boban s učenicama 2. a razreda te učiteljica Sanja Božinović s učenicima 6. i 8. razreda 2. smjene.

Naše su učenice odgovarale na pitanje kako vide budućnost Velike Gorice kao grada u kojem žive ekološki osviješteni mladi ljudi. Navele su koje su ekološke probleme primijetile te koja rješenja predlažu odraslima.

Našim mentorima i učenicima želimo još mnogo uspjeha u daljnjem radu!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...