OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Državno natjecanje iz geografije PDF Ispis

Jubilarno 30. državno Natjecanje iz geografije održano je od 5. do 7. lipnja 2023. u OŠ Lijepa naša, Tuhelj. Natjecanje se sastoji od dva dijela, istraživačkog rada u trajanju od 3 sata i ispita u trajanju od 75 minuta.

Našu školu i ove je godine predstavljala Marta Rak (6. r) koja je osvojila 6. mjesto, a pridružio joj se Marko Mirenić (7. r) koji je osvojio 11. mjesto. Osim samog natjecanja, učenici i mentori posjetili su Etnoselo u Kumrovcu, zabavili se na bazenima Tuheljskih toplica, obnovili neka stara i stvorili nova prijateljstva.

Čestitke našim učenicima na postignutom uspjehu!

učiteljica geografije Valentina Japec

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...