OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Putovima 153. brigade Hrvatske vojske PDF Ispis

Krajem nastavne godine učenici 4. c i 4. d razrednog odjela OŠ Nikole Hribara sa svojim učiteljicama Vesnom Pučko i Jadrankom Jelisavac posjetili su Spomen-dom i park 153. brigade Hrvatske vojske u Velikoj Buni.

Gospođa Ankica Paljević, sudionica Domovinskog rata, provela je učenike Spomen-domom te vodstvom na zanimljiv i njima blizak način ispričala priču o hrabrim podvizima pripadnika 153. brigade HV Velika Gorica na svim hrvatskim bojištima. Učenici su s pijetetom odali počast poginulim braniteljima.

Spomen-park pokazali su nam pripadnici 153. brigade HV uz zanimljivu priču o uporabi pojedinih vojnih eksponata izloženih u Spomen-parku. Obilazak smo završili druženjem uz slastice i napitke koje su nam pripremili branitelji.

Fotografiranjem smo zabilježili prijateljsku suradnju učenika naše škole i hrvatskih branitelja.

Učiteljice

Vesna Pučko i Jadranka Jelisavac

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna10.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...