OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Dan kruha u Hribaru PDF Ispis

Dana 13. listopada 2023. godine svečano smo proslavili Dan kruha u našoj školi. Prigodnim programom kroz četiri priredbe pjesmom smo i stihovima zahvaljivali na svemu što nam je Bog dao. Program su pripremale profesorice glazbene kulture Branka Kopilović i Lidija Smolenicki, učiteljice Jadranka Jelisavac, Antonija Muhar, Petra Klenović, Anja Barišić te Marija Patrlj sa svojim učenicima. Publika je bila izvrsna, a nakon svečanosti kojoj je prisustvovao i župnik, velečasni Dragutin Kujavec, svi razredi su sa svojim razrednicima otišli blagovati pripremljenu hranu u razrede. Bilo je tu svega od kruha, kiflica, pereca, kolača do torti. Ovim putem zahvaljujemo i mamama, tatama, bakama, djedovima i ostalima koji su pripremali hranu. Istoga dan Dan kruha proslavljen je i u područnim školama Gradićima i Donjoj Lomnici, a program je s učenicima pripremala vjeroučiteljica Fanija Jelinčić.

Marija Patrlj

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...