OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Nastavak školovanja Denisa Kweija PDF Ispis

Denis Kwei U moru humanitarnih akcija u kojima su sudjelovali učenici naše Škole uz veliku podršku roditelja i učitelja nisu zaboravili naše kumče iz Tanzanije Denisa Kweija i naše dvije teško stradale bivše učenice. Prema Izvještaju udruge Kolajna ljubavi, Denis Kwei pohađa fakultet i ima sve vrlo dobre i odlične ocjene. Pohađanje fakulteta veliki je uspjeh za jedno afričko dijete koje živi u jako teškim životnim uvjetima stoga ne moramo naglašavati koliko mu je naša pomoć potrebna i dobrodošla. S uplaćenih 280 eura podmirili smo troškove Denisove školarine za školsku godinu 2024., a ostatak prikupljenog novca, naša vjeroučiteljica, sestra Manda Antonija Crnoja, odnijela je obitelji naših dviju bivših učenica. Obitelj nam je napisala dirljivu Zahvalu čiji djeličak donosimo: „Iskreno i od srca veliko hvala svima na svakoj pomoći koju upućujete, posebno za nastupajuće blagdane. Dugi niz godina iskazujete svoju solidarnost s vašim bivšim učenicama. Svakom pojedincu se zahvaljujemo, a posebno hvala Vašoj i Našoj Časnoj Antoniji. S radošću se sjećamo dobrote i plemenitosti svakog profesora, nastavnika i učitelja – HVALA SVIMA.“ Prikupljajući novac, još jednom smo pokazali svoju empatiju i veliko srce i podsjetili se: „Dobro je činiti dobro jer dobro se dobrim vraća!“

 

Tablica prikupljenog iznosa 2023.-2024.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...