OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Posjetili smo „GEEK Con“ PDF Ispis

GEEK Con

U subotu 3. veljače 2024., na poziv Turističke zajednice grada Velike Gorice, učenici naše škole u pratnji učitelja informatike Ivane Car Postić i Milana Omrčena posjetili su „GEEK Con“. Riječ je o festivalu koji okuplja ljubitelje gaminga, stripova, animea i znanstvene fantastike koji se u suradnji GEEK Cluba i Turističke Zajednice grada Velike Gorice po prvi put održao od 3. do 4. veljače, u Osnovnoj školi Eugena Kumičića te u šatoru u Parku dr. Franje Tuđmana u Velikoj Gorici.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...