OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Posjet Zagrebačkom inovacijskom centru PDF Ispis

29. veljače 2024. godine učenici šestih i osmih razreda naše škole, u pratnji učitelja Irene Gimpelj Gal, Ivane Car Postić, Margite Đurašin i Milana Omrčena, posjetili su ZICER - Zagrebački inovacijski centar. Terensku nastavu informatike i tehničke kulture započeli smo razgledavanjem ZICER-a i sudjelovanjem na predavanju tijekom kojeg smo utvrdili sljedeće pojmove: razvojni centar, mentoriranje i savjetovanje, financiranje i umrežavanje, poduzetničko okruženje, inkubacija i akceleracija, startup-ovi i poduzetnici, tržište. Nakon predavanja obišli smo nekoliko startup-ova, i poduzetničkih ureda koji su nam zorno prikazali svoja idejna rješenja i upoznali nas s tehnologijom kojom se služe i koju razvijaju.

ZIHERAŠI su nas ohrabrili da - kada odrastemo - gradimo poduzetništvo temeljeno na stručnosti i znanju.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna2.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...