OS Nikole Hribara - Velika Gorica

66. županijsko natjecanje mladih tehničara PDF Ispis

županijsko, tehnički U Osnovnoj školi Eugena Kumičića u Velikoj Gorici 20. ožujka 2024. održano je 66. županijsko natjecanje mladih tehničara.

Na natjecanju mladih tehničara u pratnji mentorice i profesorice Tehničke kulture Irene Gimpelj Gal sudjelovali su učenici naše škole u različitim kategorijama: Andro Dorotić (5. r., Maketarstvo i modelarstvo), Nicole Arnaut (6. r., Graditeljstvo), Elena Perković (7. r., Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina), Mata Dvoraček (8. r., Fotografija), Gabriel Stošić (8. r., Robotika), Lana Agatić (8. r., Robotika), Filip Stanilović (8. r., Robotika) i Karlo Goršeta (6. r., Robotsko spašavanje žrtve, mentor iz kluba Velik, Jurica Levak).

Svi su učenici postigli odlične rezultate, a najbolje uspjehe ostvarili su: Gabriel Stošić (1. mjesto), Mata Dvoraček (3. mjesto) i Karlo Goršeta (3. mjesto).

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima i uspješnom predstavljanju naše škole!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna4.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...