OS Nikole Hribara - Velika Gorica

20. obljetnica pada Vukovara PDF Ispis

vukovar-hol Uz 20. obljetnicu pada Vukovara (18.11.1991.) u našoj školi 17.11.2011. godine postavljena je izložba sjećanja. Tara Čosić i Sara Vračan napravile su ukrasne svijeće od papira (uz pomoć učenika 7.c razreda) i plakat s apliciranim svijećama. Marija Vidović iz 5.b razreda također je napravila plakat sa slikama razrušenog Vukovara. Tako svake godine učenici naše škole daju počast poginulim braniteljima i gradu Vukovaru.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna7.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...