OS Nikole Hribara - Velika Gorica

20. obljetnica pada Vukovara PDF Ispis

vukovar-hol Uz 20. obljetnicu pada Vukovara (18.11.1991.) u našoj školi 17.11.2011. godine postavljena je izložba sjećanja. Tara Čosić i Sara Vračan napravile su ukrasne svijeće od papira (uz pomoć učenika 7.c razreda) i plakat s apliciranim svijećama. Marija Vidović iz 5.b razreda također je napravila plakat sa slikama razrušenog Vukovara. Tako svake godine učenici naše škole daju počast poginulim braniteljima i gradu Vukovaru.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...