OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Nagradni izlet u Ljubljanu PDF Ispis

257f2020-f5fd-409a-bd29-3ad5814acafa
U srijedu, 29. svibnja 2024., učenici naše škole koji su ostvarili zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima, u pratnji mentora, otputovali su u Ljubljanu. Na izletu su posjetili dvorac Ljubljanski grad, obišli su centar grada s poznatim znamenitostima: Prešernov trg, Zmajski most, Tromostovlje i rijeku Ljubljanicu. Na kraju su prošetali kroz park Tivoli. Ovaj zanimljiv i poučan izlet dodatno ih je motivirao da i ubuduće marljivo uče i vježbaju. Izlet je za učenike bio besplatan.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...