OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Priredbe povodom Dana škole (6. prosinca) PDF Ispis

Povodom Dana Osnovne škole Nikole Hribara, 7. i 8. prosinca 2011. učenici nižih razreda naše škole održali su priredbe pod nazivom „Moja prva ljubav“, „Kišobran za dvoje“ i „Pjesma o ljubavi“. Naši mališani priredili su zanimljive točke plesa na temu ljubavi. U raznolikom tematskom programu uz plesače su se istakli i recitatori te glumci i pjevači, a od rekvizita je bilo, očekivajuće, najzastupljenije srce, no našlo se tu i crvenih kišobrana, pompona, šešira... Uz to što su bili dobro uvježbani, mali umjetnici su bili i vrlo šarmantni te modno osvješteni tako da su osvojili iskrene simpatije publike. Priredbu su vodili učenici iz četvrtog razreda kojima bi na profesionalnom pristupu, otvorenosti i izražajnosti mogli pozavidjeti i profesionalci. Svečanom ugođaju su uvelike pridonijeli svjetlosni efekti, dobro ozvučenje i profinjena scenografija. Nadamo se da će nas naši simpatični učenici nižih razreda i dogodine ovako raznježiti i razveseliti.

Barbara Božinović i Helena Lukšić 8.f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...