OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Priredbe povodom Dana škole (6. prosinca) PDF Ispis

Povodom Dana Osnovne škole Nikole Hribara, 7. i 8. prosinca 2011. učenici nižih razreda naše škole održali su priredbe pod nazivom „Moja prva ljubav“, „Kišobran za dvoje“ i „Pjesma o ljubavi“. Naši mališani priredili su zanimljive točke plesa na temu ljubavi. U raznolikom tematskom programu uz plesače su se istakli i recitatori te glumci i pjevači, a od rekvizita je bilo, očekivajuće, najzastupljenije srce, no našlo se tu i crvenih kišobrana, pompona, šešira... Uz to što su bili dobro uvježbani, mali umjetnici su bili i vrlo šarmantni te modno osvješteni tako da su osvojili iskrene simpatije publike. Priredbu su vodili učenici iz četvrtog razreda kojima bi na profesionalnom pristupu, otvorenosti i izražajnosti mogli pozavidjeti i profesionalci. Svečanom ugođaju su uvelike pridonijeli svjetlosni efekti, dobro ozvučenje i profinjena scenografija. Nadamo se da će nas naši simpatični učenici nižih razreda i dogodine ovako raznježiti i razveseliti.

Barbara Božinović i Helena Lukšić 8.f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

Knjižnicae-Knjige

Subota, 11 Travanj 2020

article thumbnail  Priručna zbirka enciklopedije:  -       Hrvatska opća...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...