OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Gradsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Dana 25. siječnja 2012. u Osnovnoj školi Šćitarjevo održalo se natjecanje u odbojci za djevojčice. I ove godine su sudjelovale djevojke 7. i 8. razreda naše škole koje je vodio profesor tjelesnog odgoja Boris Konjević. U napetoj i teškoj utakmici do samog kraja pokušale su obraniti prošlogodišnje drugo mjesto, no, na žalost, ove godine u tome nisu uspjele. Pobjedu su odnijele djevojke iz Osnovne škola Eugena Kumičića. Prvi set je završio rezultatom 25:11 za OŠ Eugena Kumičića, a drugi 26:24 također za tu školu. Kao i lani, prvo mjesto je osvojila OŠ Eugena Kumičića, a drugo OŠ Jurja Habdelića. Kao i svake godine, OŠ Šćitarjevo je osigurala sokove i sendviče za sve. Dogodine se nadamo boljem rezultatu.

 

 

Barbara Božinović, 8. f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...