OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Gradsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Dana 25. siječnja 2012. u Osnovnoj školi Šćitarjevo održalo se natjecanje u odbojci za djevojčice. I ove godine su sudjelovale djevojke 7. i 8. razreda naše škole koje je vodio profesor tjelesnog odgoja Boris Konjević. U napetoj i teškoj utakmici do samog kraja pokušale su obraniti prošlogodišnje drugo mjesto, no, na žalost, ove godine u tome nisu uspjele. Pobjedu su odnijele djevojke iz Osnovne škola Eugena Kumičića. Prvi set je završio rezultatom 25:11 za OŠ Eugena Kumičića, a drugi 26:24 također za tu školu. Kao i lani, prvo mjesto je osvojila OŠ Eugena Kumičića, a drugo OŠ Jurja Habdelića. Kao i svake godine, OŠ Šćitarjevo je osigurala sokove i sendviče za sve. Dogodine se nadamo boljem rezultatu.

 

 

Barbara Božinović, 8. f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  Zagrebačko kazalište mladih Junaci Pavlove ulice Zagrebačko kazalište mladih  Emil i detektivi Zagrebačko kazalište mladih  Alan...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...