OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Gradsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Dana 25. siječnja 2012. u Osnovnoj školi Šćitarjevo održalo se natjecanje u odbojci za djevojčice. I ove godine su sudjelovale djevojke 7. i 8. razreda naše škole koje je vodio profesor tjelesnog odgoja Boris Konjević. U napetoj i teškoj utakmici do samog kraja pokušale su obraniti prošlogodišnje drugo mjesto, no, na žalost, ove godine u tome nisu uspjele. Pobjedu su odnijele djevojke iz Osnovne škola Eugena Kumičića. Prvi set je završio rezultatom 25:11 za OŠ Eugena Kumičića, a drugi 26:24 također za tu školu. Kao i lani, prvo mjesto je osvojila OŠ Eugena Kumičića, a drugo OŠ Jurja Habdelića. Kao i svake godine, OŠ Šćitarjevo je osigurala sokove i sendviče za sve. Dogodine se nadamo boljem rezultatu.

 

 

Barbara Božinović, 8. f

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna3.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaAudio priče

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Željkine priče za mali odmor  Adrianina čitaonica Ježeva kućica Vrijeme je za online priču: "Hrkalo" Moj tata se smanjuje Kišni razdraganci Tata Slikovnica čita, glumi i...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaPredstave

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Hrvatsko narodno kazalište  Zagrebačko kazalište mladih Junaci Pavlove ulice Zagrebačko kazalište mladih  Emil i detektivi Zagrebačko kazalište mladih  Alan...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...