Gradsko natjecanje u odbojci PDF Ispis

odbojka

Dana 25. siječnja 2012. u Osnovnoj školi Šćitarjevo održalo se natjecanje u odbojci za djevojčice. I ove godine su sudjelovale djevojke 7. i 8. razreda naše škole koje je vodio profesor tjelesnog odgoja Boris Konjević. U napetoj i teškoj utakmici do samog kraja pokušale su obraniti prošlogodišnje drugo mjesto, no, na žalost, ove godine u tome nisu uspjele. Pobjedu su odnijele djevojke iz Osnovne škola Eugena Kumičića. Prvi set je završio rezultatom 25:11 za OŠ Eugena Kumičića, a drugi 26:24 također za tu školu. Kao i lani, prvo mjesto je osvojila OŠ Eugena Kumičića, a drugo OŠ Jurja Habdelića. Kao i svake godine, OŠ Šćitarjevo je osigurala sokove i sendviče za sve. Dogodine se nadamo boljem rezultatu.

Barbara Božinović, 8. f