OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Lidrano 2012 - gradsko natjecanje PDF Ispis

lidrano 2012

lidrano1 2012 Ovogodišnji gradski susret Lidrano održan je 31. siječnja. Domaćini su bili učenici i učitelji OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica. Lidrano je skraćenica početnih slova literarnog (li), dramskog (dra) i novinarskog (no) izričaja učenika. U dvorani Učilišta nastupali su učenici u dramskom stvaralaštvu (pojedinačnom i skupnom), a nakon dramskog programa u kojem su nastupali učenici iz Pokupskog, Vukovine, Šćitarjeva, Velika Mlake i naravno iz svih velikogoričkih osnovnih škola održani su okrugli stolovi gdje smo saznali rezultate i predstavnike svih izričaja za županijski Lidrano koji će biti krajem veljače u Svetom Ivanu Zelini.

Naši učenici sudjelovali su u dramskom, literarnom i novinarskom stvaralaštvu.

 

Ovdje možete pročitati radove naših učenika!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...