OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Lidrano 2012 - gradsko natjecanje PDF Ispis

lidrano 2012

lidrano1 2012 Ovogodišnji gradski susret Lidrano održan je 31. siječnja. Domaćini su bili učenici i učitelji OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica. Lidrano je skraćenica početnih slova literarnog (li), dramskog (dra) i novinarskog (no) izričaja učenika. U dvorani Učilišta nastupali su učenici u dramskom stvaralaštvu (pojedinačnom i skupnom), a nakon dramskog programa u kojem su nastupali učenici iz Pokupskog, Vukovine, Šćitarjeva, Velika Mlake i naravno iz svih velikogoričkih osnovnih škola održani su okrugli stolovi gdje smo saznali rezultate i predstavnike svih izričaja za županijski Lidrano koji će biti krajem veljače u Svetom Ivanu Zelini.

Naši učenici sudjelovali su u dramskom, literarnom i novinarskom stvaralaštvu.

 

Ovdje možete pročitati radove naših učenika!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna1.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...