OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Veliko srce učenika naše škole PDF Ispis

veliko srce

veliko srce1 Prema odluci Vijeća učenika i ove godine nastavili smo s prikupljanjem 1 kune od svakog učenika za školovanje našeg kumčeta Denisa Kwejia u Tanzaniji. U ovoj akciji pridružio nam se i 6.D razred koji je predložio da se prikupi i po 1 kuna za dječaka Tomislava Kaića. Tomislav je star 7 godina i umjesto u školu prošle jeseni morao je ponovno u bolnicu na operaciju jer ima tumor kostiju. Potreban mu je novac za liječenje, stoga su učenici prikupljali po 2 kune početkom ovog polugodišta. Za Denisa je uplaćeno 1.000,00 kuna. a za veliko srce2 Tomislava 2.068,50 kuna. Zahvaljujemo u ime Denisa kojem smo ovim putem omogućili da nastavi školovanje, te u ime Tomislava kojem smo, nadamo se, barem malo pomogli u ovim teškim trenucima. Na kraju još jednom veliko hvala svim učenicima naše škole koji su još jednom pokazali da imaju zaista veliko srce. ©

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna12.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...