OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Opet prvaci PDF Ispis

nogomet gradsko_1

nogomet gradsko_2 U petak, 1. lipnja 2012. je na terenima ŠRC Velika Gorica završeno prvenstvo Osnovnih škola Velike Gorice za 7. i 8. razrede u zajedničkoj organizaciji Osnovne škole N. Hribara i HNK Gorica. Iako vrijeme nije bilo naklonjeno nogometašima jer ih je kiša "pratila" tijekom svih utakmica, osnovne škole prikazale su dobar i efikasan nogomet sa dosta neizvjesnosti u pojedinim susretima. Prvenstvo se održalo u pozitivnom ozračju i dobroj atmosferi te je zajednička ocjena svih da je ovu tradiciju potrebno održati.

Na Prvenstvo je sudjelovalo 8 osnovnih škola, podijeljenih u dvije skupine. Ukupno je odigrano 14 utakmica po skupinama i u završnici, na glavnom i pomoćnom terenu a najbolje osnovne škole jesu:

1. mjesto - Osnovna škola Nikole Hribara

2. mjesto - Osnovna škola Vukovina

3. mjesto - Osnovna škola Eugen Kumičić

Za našu školu igrali su: Ante Strunje, 7.e, Dario Špikić, 7.d, Domagoj Šoštarec, 8.c, Filip Božić, 7.a, Filip Poturić, 7.a, Ivan Krizmanić, 8.a, Ivan Krovinović, 8.g, Lovro Čolina, 7.e, Lovro Lacković, 7.d, Luka Kordić, 8.a, Luka Sedlaček, 7.b, Marko Muhar, 8.b, Tomislav Dobrenić, 8.a, Tomislav Marelja, 7.f

Nagrade najboljima su podijelili Darko Čopić iz Upravnog odjela za društvene djelatnosti, školstvo i predškolski odgoj Velike Gorice i prof. Boris Konjević iz OŠ Nikole Hribara.

Čestitamo našim učenicima na još jednom osvojenom prvom mjestu! Nadamo se istom i sljedeće godine! Također, čestitamo i svim sudionicima na korektnoj borbi.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna11.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...