OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Opet prvaci PDF Ispis

nogomet gradsko_1

nogomet gradsko_2 U petak, 1. lipnja 2012. je na terenima ŠRC Velika Gorica završeno prvenstvo Osnovnih škola Velike Gorice za 7. i 8. razrede u zajedničkoj organizaciji Osnovne škole N. Hribara i HNK Gorica. Iako vrijeme nije bilo naklonjeno nogometašima jer ih je kiša "pratila" tijekom svih utakmica, osnovne škole prikazale su dobar i efikasan nogomet sa dosta neizvjesnosti u pojedinim susretima. Prvenstvo se održalo u pozitivnom ozračju i dobroj atmosferi te je zajednička ocjena svih da je ovu tradiciju potrebno održati.

Na Prvenstvo je sudjelovalo 8 osnovnih škola, podijeljenih u dvije skupine. Ukupno je odigrano 14 utakmica po skupinama i u završnici, na glavnom i pomoćnom terenu a najbolje osnovne škole jesu:

1. mjesto - Osnovna škola Nikole Hribara

2. mjesto - Osnovna škola Vukovina

3. mjesto - Osnovna škola Eugen Kumičić

Za našu školu igrali su: Ante Strunje, 7.e, Dario Špikić, 7.d, Domagoj Šoštarec, 8.c, Filip Božić, 7.a, Filip Poturić, 7.a, Ivan Krizmanić, 8.a, Ivan Krovinović, 8.g, Lovro Čolina, 7.e, Lovro Lacković, 7.d, Luka Kordić, 8.a, Luka Sedlaček, 7.b, Marko Muhar, 8.b, Tomislav Dobrenić, 8.a, Tomislav Marelja, 7.f

Nagrade najboljima su podijelili Darko Čopić iz Upravnog odjela za društvene djelatnosti, školstvo i predškolski odgoj Velike Gorice i prof. Boris Konjević iz OŠ Nikole Hribara.

Čestitamo našim učenicima na još jednom osvojenom prvom mjestu! Nadamo se istom i sljedeće godine! Također, čestitamo i svim sudionicima na korektnoj borbi.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna6.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaFilmovi

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail MEDUZA CARNet.HR – ovdje se nalaze filmovi u izdanju Zagreb filma koji se obrađuju na satovima Hrvatskog jezika i može im se pristupiti prijavom svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaLektira

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Popis lektire  E-lektire - za pregledavanje i čitanje knjiga, na stranicu se potrebno prijaviti svojim AAI identitetom, odnosno potrebni su podaci kao i za...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...