OS Nikole Hribara - Velika Gorica

24. državna smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske PDF Ispis

24smotra

24smotra1 24. državna smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske održana je od 15. do 17. listopada 2012. g. u Primoštenu. Na smotri je sudjelovala i naša školska zadruga Breza kao predstavnica Zagrebačke županije budući da je na županijskoj smotri osvojila je prvo mjesto s maksimalnih 50 bodova. Našu zadrugu predstavljale su dvije sekcije Keramičarska – suvenir s motivom poculice (držač za salvete, sat, ukrasna zdjela, nakit za bor, držač za kuhače, broš) i grupa izrade nakita (od žice i perlica) u obliku turopoljske poculice, te novinarska grupa s istraživačkim radom – Turopoljska poculica. Istraživački radovi imali su natjecateljski karakter pa se možemo pohvaliti da su se naši istraživači Turopoljske poculice plasirali na drugo mjesto. Našu školsku zadrugu Breza predstavljali su učenici: Keramička grupa: Jakov Vujević, 8.b, izrada nakita: Anđelina Kuliš, 6.a, mentorica: Nada Tomašić. Novinarska grupa: Dora Dubovečak, 7.b, Marija Omrčen, 7.a, Ivan Vidović, 8.b, mentori: Jasna Gazdić i Milan Omrčen.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaOstali korisni sadržaji

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnailZa učenike: Podrška učenicima u nastavi na daljinu Tehnike pamćenja i učenja Priručnik za učenje i poučavanje  Medijska...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaAudio priče

Nedjelja, 12 Travanj 2020

article thumbnail Željkine priče za mali odmor  Adrianina čitaonica Ježeva kućica Vrijeme je za online priču: "Hrkalo" Moj tata se smanjuje Kišni razdraganci Tata Slikovnica čita, glumi i...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...