OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Mjesec hrvatske knjige PDF Ispis

mjesec hrvatske_knjige_2012_1

mjesec hrvatske_knjige_2012_2 U Mjesecu hrvatske knjige u područnoj knjižnici Galženica naše učenice Lucija Buchberger, Ivana Matić i Doris Šiftar sudjelovale su u radionici interpretativnog čitanja za tinejdžere. Radionica je naslovljena: Čitamo nagrađena djela. Sudjelovali su i učenici prvog razreda Ekonomske škole. Čitali smo djela Dobriše Cesarića, Ive Andrića, Jasminke Tihi Stepanić…

Doris: Bilo mi je zanimljivo. Lucija: Svidjela mi se pjesma koju sam čitala (Cesarić: Slap), Ivana: Svidjela mi se Andrićeva knjiga.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna10.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...