OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Književni susret - Tihomir Horvat PDF Ispis

knjizevni susret_horvat_1

knjizevni susret_horvat_2 U našoj školi 5. studenog 2012. gostovao je poznati književnik, naš Velikogoričanin, gosp. Tihomir Horvat. Susretu su nazočili učenici petih razreda. Gosp. Horvat nam je govorio o svojoj novoj knjizi „Pustolovine Puha Ocija i djevojčice Tonke“

Knjiga mi se svidjela. U zanimljivom razgovoru susret je brzo prošao. Nadamo se da ćemo uskoro imati čast opet pozdraviti pisca u našoj školi. Pisac Tihomir Horvat poznat je i po vrlo zanimljivoj knjizi „Frka u Šćitarjevu“.

Nastja i Lucija

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...