OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Četvrti razredi posjetili Ogulin PDF Ispis

ogulin 2012_1  

ogulin 2012_2 Učenici četvrtih razreda naše škole bili su 25. listopada u Ogulinu, gradu u kojem je rođena Ivana Brlić-Mažuranić. Nakon obilaska grada i Đulinog ponora posjetili su Frankopanski dvorac u kojem je smještena Spomen soba "hrvatskog Andersena". No, najzanimljiviji dio je tek slijedio: let na metli i dobivanje vozačke dozvole za upravljanje tim neobičnim, prometnim sredstvom. Nakon dramatizacije "Jagora" uslijedila je zabava i razonoda uz prekrasno, sunčano vrijeme na obali jezera Sabljak, tzv. ogulinskom moru. Puni dojmova i lijepih uspomena, u poslijepodnevnim satima, vratili smo se u Veliku Goricu.

Vesna Lukinić

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...