OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Sportom protiv ovisnosti PDF Ispis

sportom protiv_ovisnosti_2012_1

U petak 07. prosinca u našoj školi bit će DAN ŠPORTA „Sportom protiv ovisnosti“ za učenike od 5. do 8. razreda.

Natjecanje učenika 5. i 6. razreda bit će od 8.00 do 11.30 sati. Natjecanje učenika 7. i 8. razreda bit će od 11.30 do 14.30 sati. Ekipu čini do 10 učenika, a u igri sudjeluju 4 igrača i golman. Prijavu ekipa dostavite na početku natjecanja. Raspored natjecanja bit će izvješen na ulazu u sportsku dvoranu ili kod učitelja TZK. Molimo učenike da ponesu sportsku opremu (tenisice i dres ili majicu)

Prijevoz za putnike je organiziran, za 5. i 6. razrede dolazak u 7.20 Lomnica, 7.30 Petrovina i Gradići, odlazak u 11.30. Za 7. i 8. razrede dolazak u 10.45 Lomnica, 11.00 Petrovina i Gradići. Odlazak u 14.30. Neka pobijede najbolji!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...