OS Nikole Hribara - Velika Gorica

Lidrano 2013 PDF Ispis

  lidrano 2012

Posljednjeg dana siječnja održala se u POU Velika Gorica gradsko-općinska razina smotre LiDraNo, a domaćin je bila OŠ Šćitarjevo. Naši učenici sudjelovali su na susretima Lidrano 2013. u raznim izrazima. Na županijski susret predložena je recitacija: Bele rože, Lucija Zovak, mentor: Kata Jurkić, prof. i radijska emisija Kako biti cool, autori: Dora Dubovečak i Marija Omrčen, mentori: Jasna Gazdić i Milan Omrčen. Čestitamo!

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (1).jpg

Slučajna slika

slucajna5.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...