OS Nikole Hribara - Velika Gorica

The World Education Games 2013 PDF Ispis

worldeducationgame

The World Education Games je godišnje globalno online natjecanje učenika (4 - 18 godina ) koje im daje priliku da se mjere s najboljima u svijetu. Prošle je godine preko 5 milijuna učenika sudjelovalo u natjecanju što je bio dosad najveći online obrazovni događaj (event). Učenici i učitelji naše škole su ove godine sudjelovali prvi puta i postigli odlične rezultate. Sudionici natjecanja su dobili diplome kao i oni koji su postigli najbolje rezultate. A najbolji u kategoriji od 11 do 13 godina su bili Luka Kušec, Lana Ježovit i Tin Šaban, dok su u kategoriji od 14 do 18 godina bile najbolje Ana Cindrić, Dajana Vrbić i Ana Zrno. Pozivamo sve učenike da nam se pridruže sljedeće godine.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (3).jpg

Slučajna slika

slucajna8.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!

KnjižnicaO projektu „Slušamo i ilustriramo Pinokija“

Srijeda, 16 Ožujak 2022

article thumbnailProjekt školske knjižnice „Slušamo i ilustriramo Pinokija“ započet je na inicijativu knjižničarke Monike Meštrović s ciljem poticanja čitanja „debelih“ lektira i razvoja čitalačkih...
... pročitaj cijeli tekst...

KnjižnicaČitateljski kutić

Četvrtak, 20 Svibanj 2021

article thumbnail Vaši vršnjaci preporučuju Ljekovita moć knjige – 10. Noć knjige  Videosadržaji: Charlie i tvornica čokolade – Marko Šavorić, 6. d Čitajte! – Ivan Dijanić, 8. f
... pročitaj cijeli tekst...

Drugi zanimljivi članaci...