OS Nikole Hribara - Velika Gorica

The World Education Games 2013 PDF Ispis

worldeducationgame

The World Education Games je godišnje globalno online natjecanje učenika (4 - 18 godina ) koje im daje priliku da se mjere s najboljima u svijetu. Prošle je godine preko 5 milijuna učenika sudjelovalo u natjecanju što je bio dosad najveći online obrazovni događaj (event). Učenici i učitelji naše škole su ove godine sudjelovali prvi puta i postigli odlične rezultate. Sudionici natjecanja su dobili diplome kao i oni koji su postigli najbolje rezultate. A najbolji u kategoriji od 11 do 13 godina su bili Luka Kušec, Lana Ježovit i Tin Šaban, dok su u kategoriji od 14 do 18 godina bile najbolje Ana Cindrić, Dajana Vrbić i Ana Zrno. Pozivamo sve učenike da nam se pridruže sljedeće godine.

comments
 

Erasmus+ Facebook

Erasmus+ partner

erasmus (2).jpg

Slučajna slika

slucajna9.jpg

Anketa

Internet najradije koristim za?
 

Pročitajte još i ovo!